alleTime


Zegarki Casio G-Shock

Alletime posiada w swojej ofercie bogaty zbiór zegarków Casio G-SHOCK. Specjalna seria powstała z myślą o wszystkich tych, którym zależało na kupnie produktu wręcz niezniszczalnego. Podążając za potrzebami klientów, producenci kultowej już marki zegarków, stworzyli jej wyjątkową edycję. Casio G-SHOCK to kolekcja, której charakterystyczną cechą jest niezniszczalność. Starannie dobrane elementy wbudowane w mechanizm zegarka, gwarantują jego niebywałą trwałość.

Specjalny anty-szokowy system chroni produkt przed wszelkimi wstrząsami i zabezpiecza go przed najcięższymi upadkami, sprawiając, że Casio G-SHOCK wychodzi bez szwanku z każdej sytuacji. Ponadto, każdy artykuł pakowany jest w oryginalne pudełko – taki zestaw sprawdzi się idealnie, jako prezent dla bliskiej osoby.

Prezentowana kolekcja składa się z produktów dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Bogata gama kolorów sprawia, że każdy może wybrać zegarek odpowiednio dobrany do indywidualnego stylu. Oprócz tego, każdy z zegarków posiada szereg dodatkowych funkcji, takich jak np.:Casio G-SHOCK STYLE SERIES GST-W110D-2AER

przechowalnia

Casio G-SHOCK STYLE SERIES GST-W110D-2AER

Wysyłamy w 24h

1 270,00 zł 1 430,00 zł

Dodaj do porównania

Casio G-SHOCK GWG-100-1A3ER MUDMASTER

przechowalnia

Casio G-SHOCK GWG-100-1A3ER MUDMASTER

Wysyłamy w 24h

1 350,00 zł 1 500,00 zł

Dodaj do porównania