alleTime


Gwarancja

Gwarancja
 
Na sprzedawane przez nas zegarki wystawiamy pisemną gwarancję na prawidłowy chód zegarka przez okres 12/24/36 m-cy – w zależności od klasy produktu i zaleceń producenta.
 
Jeżeli producent nie zaznaczył inaczej to gwarancją sklepu alleTime nie są objęte:
uszkodzenia mechaniczne/termiczne/chemiczne
mechaniczne uszkodzenia kopert
pęknięcia szkiełek
ścieranie się powłok galwanicznych
paski, bransolety, teleskopy
wniknięcie wody/pary/kurzu do środka w przypadku zegarków, które nie są oznaczone jako wodoszczelne.
bateria – mimo, że większość zegarków kwarcowych posiada zamontowaną baterię – nie jest ona częścią oferty i jej stan naładowania nie podlega roszczeniom oraz reklamacji.
Dla zegarków w kwocie poniżej 1 000 zł może występować odchył wskazówki sekundowej względem oznacznika na tarczy, nie jest to podstawą do reklamacji.


 
Ważna informacja - dla osób, których skład potu lub wartość PH odbiega od przeciętnej zalecane jest używanie kopert i bransolet w całości stalowych, tytanowych lub złotych. Zegarek nie zawiera niklu jednakże w wyjątkowych przypadkach w związku z indywidualnym składem potu ludzkiego może dojść do uczulenia, reakcji alergicznej lub zabrudzenia skóry.

 
W przypadku dostarczenia do serwisu zegarka sprawnego technicznie (bezpodstawna reklamacja) klient zgłaszający reklamację zostanie obciążony kosztami serwisowymi zawiązanymi z przeglądem zegarka i przesyłką.