alleTime


Zegarki Casio

W naszej ofercie, posiadamy zegarki najlepszych marek. Jedną z nich jest Casio. Japoński producent tworzy artykuły z materiałów najwyższej jakości. Większość czasomierzy zasilana jest przez mechanizm kwarcowy, umożliwiający niezwykle precyzyjne odmierzanie czasu.

Każdy zegarek Casio umocowany jest na wytrzymałych paskach z tworzywa sztucznego, bądź na eleganckiej bransolecie, której rozmiar można dowolnie regulować, usuwając odpowiednią liczbę ogniw. Zegarki Casio posiadają akrylowe lub mineralne szkiełko o podwyższonej odporności na zarysowania. Ponadto, klient może wybrać kopertę w pełni odpowiadającą jego gustom – zbudowaną ze stali nierdzewnej, szlachetniej lub mosiądzu.

Osoby szczególnie wrażliwe na niektóre materiały, mogą zaopatrzyć się w specjalny zegarek antyalergiczny – Nickel free. Dodatkowo, każdy z proponowanych produktów posiada wiele przydatnych funkcji.

Między innymi:

Jeśli zakupiony towar ma być prezentem, proponujemy skorzystanie z grawerowania, które pozwala na spersonalizowanie upominku. Oprócz tego, do każdego z zamówionych artykułów, dołączamy całkowicie darmowe oryginalne pudełko.