alleTime


Zegarek Męski Casio G-SHOCK LUKE GA-400CS-9AER -39%

Produkt archiwalny

Darmowa dostawa od kwoty 50 zł

Sprawdź szczegółowy cennik

Ten produkt kupisz na RATY PayU od 300,00 zł Oblicz ratę

14 dni

na zwrot produktu

100%

satysfakcji

24 h

szybka wysyłka

Grawer

oferujemy usługę graweru


  

 

Opis zegarka:

 

Zegarek męski Casio G-Shock GA-charakteryzuje się unikalnym systemem wstrząsoodpornym opracowanym przez firmę CASIO. Zegaerk ten posiada czarną kopertę z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o średnicy 52 mm oraz elastyczny pasek. Negatywny wyświetlacz cyfrowy jest wspomagany przez odczyt analogowy. Podświetlanie zegarka odbywa się za pomocą przydatnej funkcji Super Auto-Led, która uruchamia się po wywołaniu przyciskiem lub podczas ruchu nadgarstkiem w kierunku twarzy. Model ten posiada funkcje czasu światowego z czterema strefami czasu, stoper 24 godzinny oraz timer 1h, 5 dziennych alarmów oraz automatyczny kalendarz. Dodatkowo jest możliwość wyciszenia dźwięku. Pokrętło na boku koperty popularnie zwane jako ROTARY SWITCH umożliwia intuicyjną obsługę niektórych funkcji zegarka. Klasa wodoszczelności WR 200m pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem.

                                                                                                                             

Mechanizm:Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii.
Pasek/Bransoleta:Wysokiej jakości pasek wykonany z tworzywa sztucznego.
Koperta:Tworzywo sztuczne.
Szkiełko:Szkło mineralne utwardzane.
Wodoszczelność:Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Przy wodoszczelności na poziomie 200m (20ATM) z zegarka możemy korzystać nawet przy głębszych zanurzeniach podwodnych. Nie musimy się bać o zalanie mechanizmu podczas prysznica, pływania czy wspominanego nurkowania z butlą.
   

Datownik:Kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc, dzień miesiąca oraz dzień tygodnia.

   
Alarm:5 alarmów w ciągu doby z drzemką
Timer: 24 godziny-Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny.
Stoper: 1/100 - 1h- Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 1 godzinę przy dokładności do setnej części sekundy.
Czas światowy:Zegarek posiada wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych
G-SHOCK: system antywstrząsowy:Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami
   
Podświetlenie: Auto LED:Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę. Podświetlenie to można uruchomić ręcznie lub też poprzez podniesienie ręki do góry i skierowanie jej w kierunku twarzy.
   
Tryb wyświetlania godziny: 12/24:Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym
   
Instrukcja:do zegarka dołączona jest instrukcja w języku polskim.
Gwarancja - 36 miesięcy: Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata (opcja dodatkowo płatna). Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.
Wymiary:
     
      Wysokość: 55 mm
      Szerokość: 52 mm
      Grubość: 18 mm
      Waga: 70 g
   

  

W komplecie:

 

- Oryginalne pudełko - puszka G-Shock

- firmowa reklamówka G-Shock

- Karta gwarancyjna 

- Paragon lub faktura VAT

- Pełna instrukcja w języku Polskim

- Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat

 

 


Nasza firma oferuje usługę grawerowania, dzięki której możemy podarować bliskiej nam osobie pamiątkę w formie dedykacji na zegarku, co stanowi niepowtarzalny i wyjątkowy prezent. Idealnym miejscem na to jest metalowy dekielek, a grawer wykonany jest z odpowiednią dokładnością, a przede wszystkim starannością. Usługa ta zlecana jest firmie zewnętrznej, a dzięki szeroko rozwiniętej technologii z zakresu grawerowania komputerowego jest bardzo dokładna i estetyczna.

Dodaj Komentarz

Wybierz ocenę:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator