Strona główna
Poleć produkt na :

Casio AEQ-110BW-9AVEF - 10BAR+ PUDEŁKO

1
247,00


  

 

Opis zegarka: 


Zegarek Casio AEQ-110BW-9AVEF to sportowy, męski zegarek wyposażony w niezawodny mechanizm kwarcowy zasilany baterią. Koperta i pasek wykonany są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości. Casio AEQ-110BW-9AVEF  posiada min. funkcje takie jak: podświetlenie LED, datownik (wyświetla miesiąc, dzień miesiąca oraz dzień tygodnia.), automatyczny kalendarz, czas światowy (Zegarek posiada wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych - największych miast na świecie), alarm, stoper, timer. Wodoszczelność WR100 zapewnia dużą odporność zegarka na wodę np. podczas pływania. Zegarek posiada gwarancję na okres 3 lat z możliwością przedłużenia do 6 lat za dodatkową opłatą.

 

 

 

Mechanizm: 
Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu.
Pasek/Bransoleta:
Tworzywo sztuczne.

Koperta:
Tworzywo sztuczne.

Szkiełko: 
Wysokiej jakości szkiełko mineralne średnio odporne na zarysowania oraz bardzo odporne na stłuczenia.Twardości 5 w skali Mosha.
Wodoszczelność: 
Water Resist 10 BAR (100M) zegarek uszczelniony, 
Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.
Datownik: 
Kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc, dzień miesiąca oraz dzień tygodnia.
Alarm:
5 alarmów w ciągu doby.
Timer:
Zegarek wyposażony jest w funkcję, polegającą na liczeniu czasu wspak. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy.
Stoper: 1/100 - 24h
Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny przy dokładności do setnej części sekundy.
Czas światowy: 
Zegarek posiada wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych
Tryb wyświetlania godziny: 12/24
Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym
Instrukcja:
do zegarka dołączona jest instrukcja w języku polskim.
Gwarancja - 36 miesięcy
Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Casio to 3 lata. Gwarancja podstawowa wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Okres gwarancyjny można dodatkowo przedłużyć o kolejne 3 lata (opcja dodatkowo płatna). Dokonuje się tego indywidualnie już po zakupieniu zegarka. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji Zibi S.A.. Dzięki temu zakup u nas gwarantuje pełen support na terenie całego kraju dzięki sieci regionalnych, autoryzowanych punktów serwisowych, a także serwisowi centralnemu marki Casio z siedzibą w Sochaczewie.
Wymiary:
Szerokość koperty:  mm
Grubość koperty:  mm
Maksymalny obwód zegarka:  cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie:  mm 
Waga: g

 

W komplecie:

 

- Oryginalne pudełko 

- firmowa reklamówka CASIO

- Karta gwarancyjna 

- Paragon lub faktura VAT

- Pełna instrukcja w języku Polskim

- Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat

 

 

Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator