Dzieci i zegarki nie mogą być stale nakręcane. Trzeba im także pozwolić chodzić – Jean Paul Sartre.

Przygodę z zegarkiem dziecko może rozpocząć już od najmłodszych lat. Nauka punktualności. Nie ma wątpliwości, że zegarek dla dziecka będzie modnym i praktycznym gadżetem. Czasomierze oprócz swojej podstawowej funkcji odmierzania i prezentowania godziny mają szereg dodatkowych funkcji. Zbliżają się urodziny Twojej córki lub syna? A może nie wiesz, co kupić im na święta, czy inną ważną okazję? Proponujemy markowe zegarki dla dzieci od najlepszych producentów! Będą doskonałym gadżetem dla najmłodszych, którzy dopiero uczą się odczytywać poprawnie godziny na tarczy analogowej czy też chcą wiedzieć, ile zrobili kroków lub spalili kalorii w trakcie całego dnia w szkole, na treningu czy na boisku ze znajomymi. Zegarki dziecięce Casio posiadają wyżej wspomniane cechy, więcej o serii Casio Baby-G możesz przeczytać w osobnym artykule >

Koperta w mniejszym rozmiarze oraz pasek silikonowy

Oczywiście koperta dziecięcych zegarków jest nieco mniejsza niż w przypadku modeli dla dorosłych klientów. To sprawia, że zegarki dziecięce dobrze prezentują się na drobnym nadgarstku i nie zsuwają się z niego. Czasomierze dziecięce nie posiadają bransolety. Byłoby to zbyt niewygodne dla małoletnich użytkowników. Idealnie sprawdza się pasek silikonowy. Dobrze trzyma się nadgarstka i ma regulowaną długość. Dzieci są bardzo aktywne fizycznie, dlatego pasek z tworzywa sztucznego jest łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy przetrzeć go wilgotną szmatką, aby pozbyć się pozostałości po kurzu, czy piasku.

Zegarki dziecięce Smartwatch

Zegarki smartwatch dla dzieci to znacznie więcej niż modne gadżety! Zostały zaopatrzone w funkcje, takie jak krokomierz i licznik kalorii. Dzięki temu dziecko może monitorować swoją aktywność, co zachęci je do większej ilości ruchu. Możliwość wykonywania i odbierania połączeń bezpośrednio z poziomu nadgarstka, aby pozostawać ze swoją pociechą w stałym kontakcie. W zależności od modelu inteligentne czasomierze posiadają również funkcje, które przydadzą się Twojemu dziecku na co dzień. Zwykle są to proste narzędzia pokroju budzika, notatek głosowych, stopera czy latarki. Rozrywka także należy się naszemu maluchowi! Po ciężkim dniu w szkole, czy też może wyczerpującym treningu, można odprężyć się przy grach, które oferują nam zegarki smartwatch.

Zegarki dziecięce Casio

To modele o mniejszych rozmiarach dzięki czemu idealnie pasują na dziecięcą rękę. Wśród zegarków Casio dla dzieci dominują zegarki analogowe, czyli posiadające wskazówki. Czasami są one wyposażone również w cyfrowy panel, dodatkowo wyświetlający godzinę w właśnie w formie cyfrowej. Zegarki tej marki posiadają również funkcję datownika, stopera i alarmu. Są idealne dla dzieci chodzących do szkoły i potrzebujących zegarka, który pomoże im w zaplanowaniu sobie dnia i zdążeniu na lekcje.

Zegarki dziecięce Pacific

Zegarki dziecięce Pacific to piękne, kolorowe gadżety, które sprawiają, że dzieciństwo jest jeszcze bardziej kolorowe. Modele tej marki czyli zegarki cyfrowe przeznaczone są w większości dla dzieci niepotrafiących odczytywać godziny ze wskazówek. Kolorowe cyfry lub tarcza albo pasek zachęcają dzieci do noszenia zegarków Pacific. Czasomierze tej marki wciąż są ulepszane. Wszelkie dodatkowe funkcje w zegarkach dla dzieci to duża atrakcyjność.

i wiele, wiele innych znanych marek..

 

Podsumowanie

Wybór zegarka dziecięcego to świetna okazja, aby rozpocząć z najmłodszymi naukę odczytywania godzin a także pilnowania i przestrzegania czasu. Czasomierze wyprodukowane z myślą o dzieciach służą nie tylko do nauki, ale również do zabawy. Szukasz dogodnego prezentu na urodziny, święta, czy Pierwszą Komunię Świętą? Zegarek sprawdzi się jako niezapomniany prezent, który zachwyci swoim wyglądem, funkcjonalnością oraz będzie stanowił wartościową pamiątkę. Nasza firma oferuje również usługę grawerowania, dzięki której możemy podarować bliskiej nam osobie pamiątkę w formie dedykacji na zegarku, co stanowi niepowtarzalny i wyjątkowy upominek.

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *