Tarcza to jeden z najważniejszych elementów w zegarku, który jest jego wizytówką. Spoglądasz na nią w pierwszej kolejności, by sprawdzić godzinę, odczytać datę, czy odmierzyć czas. Zdobienie cyferblatu jest jedną z form wykończenia tarczy zegarka, a właściwie jego powierzchni. Jest wiele rodzajów technik dekorowania. Wpływają one na walory estetyczne, nie tylko głównej części zegarka, ale także całej jego budowy. Minimaliści zazwyczaj preferują cyferblaty o prostym wzornictwie, zaś fani nietypowych tarczy sięgają po wyszukane modele. Zegarek nie jest już tylko czasomierzem, a dodatkiem do stylizacji, biżuterią uzupełniającą codzienny, biznesowy, elegancki oraz sportowy outfit. W dzisiejszym artykule omówimy czasomierze z masą perłową, która jest unikalna, wyjątkowa i w większości zdobi damskie nadgarstki.

Perłowy blask

Masa perłowa, inaczej nazywana macicą perłową, to wewnętrzna warstwa małż czy też innych skorupiaków. Jest to cieniutka powłoka, która ma niezwykły kolor. Masa perłowa jest materiałem wykorzystywanym do produkcji różnego rodzaju biżuterii. Największą zaletą masy perłowej jest jej połysk. Przybiera kolory tęczy pod wpływem światła. Najbardziej popularna jest biała lub srebrzysta. Obecnie często wykorzystuje się syntetyczne zamienniki masy perłowej. Są one dużo tańsze od naturalnej, a wyglądają identycznie.

Ożyw swoją garderobę niewielkim dodatkiem!

Zegarki Jordan Kerr

Marka ta cieszy się ogromnym powodzeniem, zwłaszcza wśród kobiet, ponieważ swym zróżnicowanym designem spełnia ich oczekiwania. Magia wzorów i kolorów sprawia, że nie sposób nie zwrócić na nie uwagi i przejść obok nich obojętnie. Wyróżnia je to, że nie zawierają w swoim składzie niklu, więc są antyalergiczne. Między innymi w ich kolekcji znajdziemy czasomierze z masą perłową, które wyróżniają się na tle pozostałych modeli. Każda tarcza mieni się innymi kolorami, przez co tworzy ją wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju. Zegarki Jordan Kerr to idealny prezent dla kobiet ceniących sobie styl i elegancję.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *