Grawerowanie laserem

Grawer to trwałe wypalenie w powierzchni przedmiotu dowolnych napisów, obrazka, czy też motywu graficznego. Do wykonania grawerunku potrzebny nam będzie laser, bądź inne urządzenie zdolne wykonać zdobienie. Jest to metoda bezdotykowa – całą pracę po wprowadzeniu odpowiednich danych wykonuje wiązka lasera, która pod kątem prostym obrabia wybraną powierzchnię. Grawerowanie laserem to sprawdzona i wydajna metoda, która umożliwia obróbkę takich materiałów jak metal, drewno, skóra czy szkło. Efekt grawerowania zależny jest od mocy lasera, stąd też niezwykle istotne jest odpowiednie ustawienie maszyny.

Grawer na zegarku

Grawerowanie jest możliwe niemal na każdej biżuterii. Dlatego doskonałym tego przykładem są zegarki. Okazji i powodów do zamówienia zegarka z grawerem jest mnóstwo. Najważniejszą cechą wykonania grawera na zegarku, to estetyka wykonania, oraz odpowiednie przesłanie. Drugą ważną kwestią jest to, aby grawer nie był zbyt długi. Zazwyczaj na zegarku nie ma zbyt wiele miejsca, dlatego grawer powinien być zwięzły i jednocześnie wyrażać to, na czym nam zależy. Decydując się na wykonanie grawera wybieramy nie tylko tekst, czy też grafikę, ale i również rodzaj czcionki. Proste znaki graficzne takie jak serduszko, czy znak nieskończoności również jest wspaniałym wyrażeniem swoich uczuć.

Grawer na jakie okazje

Personalizowane podarunki cieszą jeszcze bardziej, dlatego są tak popularne. Zegarek z grawerem, to idealny upominek na każdą okazję.

  • Urodziny – to jedna z najważniejszych uroczystości w roku. Większość z nas lubi dostawać prezenty z tej okazji, a także obdarowywać bliskie osoby przy okazji ich jubileuszu. Zegarek z grawerem w formie życzeń, czy daty idealnie wpasuje się w okazję.
  • Rocznica – świętowanie rocznicy ślubu jest bardzo ważne dla każdego małżeństwa. Ten dzień  pokazuje, że jesteście idealnie dobraną parą. Podziękuj swojej partnerce/partnerowi za to, że jest dla Ciebie ważny. Prezent na rocznicę ślubu w postaci zegarka z grawerem z datą ślubu, czy krótką dedykacją to strzał w dziesiątkę.
  • Emerytura – zakończenie pracy po wielu latach i odejście na zasłużony odpoczynek to kolejny, niezwykle ważny etap w życiu każdego człowieka. Zastanawiasz się jaki prezent z okazji przejścia na emeryturę podarować bliskiej osobie? W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz zegarków, które możesz podarować na tę okazję. Indywidualny grawer sprawi, że taki prezent zostanie zapamiętany na zawsze. Warto podziękować za wspólną pracę oraz życzyć samych sukcesów w nowym rozdziale w życiu. Kilka miłych, okolicznościowych słów na pewno sprawi, że prezent dla emeryta zostanie ciepło odebrany.
  • Chrzest i I Komunia Święta – przyjęcie sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, to ważne wydarzenie w życiu dziecka jak i również całej rodziny. Chcesz, aby Twój prezent na Pamiątkę I Komunii Świętej, stał się wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? Mamy dla Ciebie coś wspaniałego! Grawer na zegarku z grafiką w formie kielicha, dedykacją, bądź datą uroczystości, będzie wyjątkowym i niezapomnianym upominkiem.
  • Święta Wielkanocne i Święta Bożego Narodzenia -to wyjątkowy czas dla całej rodziny. Jeden z najprzyjemniejszych zwyczajów bożonarodzeniowych, nie tylko dla najmłodszych członków rodziny, ale również tych starszych, to dawanie prezentów. Jeśli zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie pod choinkę, chcesz, by podarunek miał osobisty charakter, a jednocześnie zachwycał trwałością i estetycznym wykonaniem, postaw na stylowy zegarek z grawerem! Życzenia, czy też podziękowania to idealny grawer na tą okazję.
  • Dzień Nauczyciela – osobny artykuł na ten temat znajdziesz tutaj https://www.alletime.pl/blog/dzien-nauczyciela-jaki-zegarek-na-prezent-dla-osoby-ktora-ksztaltuje-nasza-przyszlosc/

Podsumowanie

Zwykłe prezenty czy upominki wzbogacone w grawerunek nabierają dodatkowej wartości. Dla większości osób grawerunek jest nie tylko napisem, lecz wieczną pamiątką odzwierciedlającą uczucia i emocje. Odwiedź nasz nasz sklep internetowy i wybierz zegarek z grawerem idealny na każdą okazję!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *