alleTime


Zegarek męski XONIX - GQP-005 Krokomierz

119,00 zł

przechowalnia
Darmowa dostawa od kwoty 100 zł

Sprawdź szczegółowy cennik

Dostępność: Wysyłamy w 24h

Ten produkt kupisz na RATY PayU od 300,00 zł Oblicz ratę

14 dni

na zwrot produktu

100%

satysfakcji

24 h

szybka wysyłka

Grawer

oferujemy usługę graweru


  

 

Opis zegarka:

Zegarek XONIX, model ten charakteryzuje się sportowym design-em  kopereta została połączona z elastycznym paskiem. Całość jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego.  Jasny wyświetlacz cyfrowy jest czytelny i posiada podświetlenie które umożliwia odczytanie godziny w ciemności.
Najważniejszą funkcją zegarka jest krokomierz (pedometr), któa pozwala na mierzenie ilość przebytych kroków, przebytego dystansu, oraz spalonych kalorii. Oprócz tego zegarek wyposażono w funkcje stopera, która pomagaja podczas aktywności fizycznych, oraz alarm, który znakomicie sprawdzą się w roli budzika lub przypominacza. Dodatkową zaletą zegarka jest pamięć pomiarów dziennych oraz ich archiwizacja, dzięki czemu można sprawdzać sume danych z całego dnia.  Wodoszczelność 100m umożliwia pływanie z zegarkiem. 

 

Mechanizm: 
Ten zegarek odmierza czas dzięki zamontowanemu wewnątrz mechanizmowi kwarcowemu zasilanemu za pomocą impulsu elektrycznego z baterii CR2032.
 

Alarm: 
Tak.

  Datownik: 
Kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc, dzień miesiąca 
Tryb wyswietlania 12/24: 
Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym
Stoper:
Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku. Maksymalna długość pomiaru wynosi 24 godziny przy dokładności do setnej części sekundy, funkcje pomiaru międzyczasów, 
  Krokomierz:
Funkcja ta pozwala zapisywania i odczytywanie ilości zrobionych kroków, długości przebytego dystansy czy ilości spalonych kalorii
Pamięć pomiarów dziennych:
Funkcja ta pokazuje sume danych zapamietywanych w ciągu dnia takich jak : liczba kroków, spalanie kalorii, pokonana odległość
Archiwum pomiarów:
Pozwala przegladać zapamietane dzienne pomiary wedługf kalendarza
Pasek/Bransoleta:
Tworzywo sztuczne, gumowy.
Koperta: 
Tworzywo sztuczne.
Szkiełko: 
Szkiełko akrylowe.
Wodoszczelność:  100m / 10 Bar
Zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania.
Gwarancja - 
Wszystkie sprzedawane przez nas zegarki są nowe. Pisemna gwarancja wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki, gwarancja jest na okres 12 miesięcy, do każdego zakupu załączony paragon lub na życzenie klienta faktura Vat.
Podświetlanie tarczy: 
Do podświetlenia tego zegarka użyto diody LED, która stonowanym i jasnym światłem wystarczająco naświetli nam tarczę zegarka, tak byśmy mogli odczytać aktualną godzinę.
Wymiary:
koperta : szerokość 46 mm
szkiełko : średnica 29 mm
szerokość paska przy zapince: 22 mm
grubość zegarka: 15 mm
obwód zegarka  max ok. 21 cm


 

 

 

 

 

 

Nasza firma oferuje usługę grawerowania, dzięki której możemy podarować bliskiej nam osobie pamiątkę w formie dedykacji na zegarku, co stanowi niepowtarzalny i wyjątkowy prezent. Idealnym miejscem na to jest metalowy dekielek, a grawer wykonany jest z odpowiednią dokładnością, a przede wszystkim starannością. Usługa ta zlecana jest firmie zewnętrznej, a dzięki szeroko rozwiniętej technologii z zakresu grawerowania komputerowego jest bardzo dokładna i estetyczna.

weryfikator

Dodaj Komentarz

Wybierz ocenę:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator

Inne produkty z tej samej kategorii