alletime.pl


Zegarek męski OCEANIC - GAMBIR OC-113-2A - 100M

Produkt archiwalny

Darmowa dostawa od kwoty 100 zł

Sprawdź szczegółowy cennik

Ten produkt kupisz na RATY PayU od 300,00 zł Oblicz ratę

14 dni

na zwrot produktu

100%

satysfakcji

24 h

szybka wysyłka

Grawer

oferujemy usługę graweru

 

Zegarek męski Oceanic GAMBIR należy do sportowej serii premium, posiada solidną kopertę oraz elastyczny pasek wykonane z najwyższej jakości tworzyw sztucznych. Analogowo-cyfrowa tarcza została wyposażona w funkcję podświetlenia, które można uruchomić jednym z przycisków, umożliwia to odczytanie tarczy cyfrowej nawet w największej ciemności. Automatyczny kalendarz pamięta krótkie miesiące i lata przestępne więc nie trzeba martwić się o zmianę daty co miesiąc. Stoper i timer z autopowtarzaniem to funkcje przydatne podczas pomiaru czasu przy aktywnościach. Multi-alarm z funkcją drzemki mogą służyć jako budzik lub przypominacz o ważnych wydażeniach w ciągu dnia. Dodatkowo ten model charakteryzuje się wysoką klasą wodoszczelności (WR100m), która pozwala na swobodne pływanie. Szerokość koperty wynosi 53 mm, natomiast jej grubość to 19 mm.

 

Mechanizm: 
Mechanizm kwarcowy.

Pasek:
Wysokiej jakości pasek wykonany z tworzywa sztucznego.
Koperta: 
Tworzywo sztuczne.
Szkiełko: 
Szkiełko mineralne.
Wodoszczelność: 
Przy wodoszczelności na poziomie 100m (10ATM) zegarek bez obaw może być zanurzany w wodzie np. podczas kąpieli czy pływania. Nie zaleca się jednak zanurzania na dużych głębokościach ani też wciskania guzików pod wodą czy regulacji koronki.
Datownik: 
Kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia.
Timer: 1/1 min. - 1h
Zegarek wyposażony jest w funkcję liczącą czas do tyłu. Gdy pomiar osiągnie 0 minut, 0 sekund, zegar emituje 10-sekundowy sygnał dźwiękowy. Gdy timer skończy odliczanie, emitując sygnał dźwiękowy, automatycznie powraca do wartości bieżącej czasu i zaczyna odliczanie ponownie. Funkcja ta jest szczególnie przydatna do ludzi regularnie przyjmujących leki.
Alarm: 
Alarmy dzienne z drzemką oraz sygnałem pełnej godziny.
Stoper: 
Funkcja pozwalająca na dokładny pomiar czasu, który naliczany jest po naciśnięciu przycisku.

Podświetlenie: kolor morski

Żywotność baterii: 
OK 2 latA.
Tryb wyświetlania godziny: 12/24
Godzina może być wyświetlana w trybie 12 lub 24 godzinnym
Instrukcja:
do zegarka dołączona jest instrukcja.
Gwarancja:
Podstawowy okres gwarancyjny na zegarki Oceanic to 12 miesięcy. Gwarancja wystawiana jest przez nasz sklep tuż przed spakowaniem przesyłki. Kupowane u nas zegarki pochodzą z oficjalnej i legalnej dystrybucji.

Wymiary:

koperta: 53 × 63 × 19 mm tarcza: 36mm

 

 

 

 

 

 

Nasza firma oferuje usługę grawerowania, dzięki której możemy podarować bliskiej nam osobie pamiątkę w formie dedykacji na zegarku, co stanowi niepowtarzalny i wyjątkowy prezent. Idealnym miejscem na to jest metalowy dekielek, a grawer wykonany jest z odpowiednią dokładnością, a przede wszystkim starannością. Usługa ta zlecana jest firmie zewnętrznej, a dzięki szeroko rozwiniętej technologii z zakresu grawerowania komputerowego jest bardzo dokładna i estetyczna.

Dodaj Komentarz

Wybierz ocenę:

Wpisz kod widoczny na obrazku

weryfikator