alleTime


Zegarki damskie Adriatica

Zegarki Adriatica pojawiły się w Polsce na początku lat 90-tych i słyną ze swojej doskonałej szwajcarskiej precyzji. Przeznaczone dla wszystkich tych, którzy oczekują od czasomierza dokładnego mechanizmu, dzięki któremu zegarek służy nam na lata. Producent tej marki proponuje nam przede wszystkim proste, najbardziej klasyczne rozwiązania, które zostały nieco unowocześnione. Zegarki z kolekcji damskiej przeznaczone są dla kobiet, które cenią elegancję, oraz skromność w prostocie wykonania.

Czytaj więcej…

Dzięki różnorodności tarcz, każda z Pań znajdzie coś dla siebie, a dopełnieniem całości będzie skompletowana do nich bransoleta czy skórzany pasek. Natomiast panowie z pewnością dopasują coś do garnituru lub stylizacji sportowej.

Producent ukierunkował się zarówno na klasyczne modele, z prostą czytelną tarczą oraz z dodatkiem sportowego charakteru, jaki spełniają chronografy na tarczy. Zegarki Adriatica mają szkiełka mineralne lub szafirowe, bransolety są stalowe, ceramiczne i tytanowe, natomiast paski wysokiej jakości skórzane. Oczywiście nie zawierają niklu, a więc i nie uczulają.

zegarek damski adriatica a3735.118sq Nowość

przechowalnia

Wysyłamy w 24h

550,00 zł

Dodaj do porównania

zegarek damski adriatica a3729.1181q Nowość

przechowalnia

Wysyłamy w 24h

580,00 zł

Dodaj do porównania

zegarek damski adriatica a3632.rg87q Nowość

przechowalnia

Wysyłamy w 24h

590,00 zł

Dodaj do porównania