Dla tych, którzy lubią podróżować oraz ceniących wysoką jakość oferujemy nasz najnowszej generacji nabytek, jakim jest zegarek Smartwatch Casio Pro Trek model WSD-F20A-BUAAE. Jego największą zaletą jest funkcja GPS z niskim zużyciem energii oraz  system Wear OS, może działać niezależnie od telefonu.

Model ten wyposażony jest w dotykowy, wielokolorowy ekran, oferuje dostęp do map oraz umożliwia ich zapis oraz korzystanie z nich nawet wtedy,  kiedy jesteśmy offline. Może określać również precyzyjnie naszą lokalizację oraz śledzić pokonaną trasę, również powrotną, co sprawia, że nigdy się nie zgubisz!

Smartwatch ten korzysta z Mapbox oraz OpenStreetMap.

Dodatkowymi funkcjami są alarm, wibracyjny,  kompas – służący do namierzania naszego położenia,  wysokościomierz do 10000m, żyrometr, barometr posiadający wbudowany sensor ciśnienia atmosferycznego, opcja określająca aktualną fazę Księżyca, a także graficzne przedstawienie ruchów pływowych.

 

Dzięki funkcji czasu światowego, mamy możliwość sprawdzenia godziny w dowolnej strefie czasowej.

 

Naszej uwadze nie powinno umknąć również wykonanie tego modelu. Jest to zegarek kwarcowy, zasilany za pomocą baterii Lithium Icon Accu, a jej wyczerpywanie się będzie widoczne za pomocą wskaźnika poziomu baterii.

 

 

Koperta oraz pasek są z wysokiej jakości tworzywa, zapięcie jest na sprzączkę, a mineralne szkiełko odporne jest na zarysowania i pęknięcia. Klasa wodoszczelności tego modelu to 5ATM (5bar = 50m), pozwala więc na kąpiel oraz powierzchniowe pływanie, nie zaleca się jednak wciskania przycisków pod wodą. Zastosowano w nim podświetlenie Super Illuminator, którego możemy swobodnie używać w ciemnościach.

 

Istotną cechą jest również tryb samolotowy, który daje możliwość włączenia trybu offline.

Dzięki wielofunkcjonalości tego modelu, podróżowanie staje się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze, a ciekawy design przyciąga wzrok!

Model Smartwatch Casio Pro Trek WSD-F20A-BUAAE można zakupić w naszym sklepie w cenie 1890,0 zł:
https://www.alletime.pl/p8667,zegarek-casio-pro-trek-wsd-f20a-buaae-smartwatch.html

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *