Niewiele osób wie, że poza niekwestionowanymi dokonaniami w świecie tenisa Djokovic jest także założycielem fundacji charytatywnej. Od stycznia 2014 roku SEIKO jest partnerem Novaka na korcie. Jako marka należąca do SEIKO Watch Corporation, Lorus z dumą prezentuje najnowszą kolekcję zegarków zaprojektowanych z myślą o aktywnym partnerowaniu Djokovicowi również poza polem gry.

Fundacja Novak Djokovic założona została w 2007 roku w celu pomocy dzieciom na całym świecie.  Wspiera szkoły oraz inne instytucje,  stawiając na rozwój dzieci które bez jego pomocy nie miałyby minimalny lub nawet żaden procent szans na rozwój sportowy czy edukacyjny.

 

Komentując kolekcję zegarków, Novak Djokovic powiedział: “Jestem zachwycony, że Seiko pomaga mojej Fundacji poprzez wprowadzenie kolekcji zegarków Lorus “

Fundacja nie przestaje zachwycać, finansuje darmową restaurację na biednych
W październiku  tenisista otworzył darmową restaurację dla bezdomnych i ubogich. „Pieniądze nie są dla mnie problemem. Zarobiłem ich wystarczająco, by wyżywić całą Serbię. Myślę, że na to zasługuje po tym, jak bardzo mnie wspierała” – powiedział „Djoko”.

“Novak Djokovic jest prawdziwym mistrzem dla dzieci na całym świecie…”

„Novak Djokovic jest prawdziwym mistrzem dla dzieci na całym świecie.
Pokazuje, że zdecydowane działania i zaangażowanie mogą zmienić życie dzieci, szczególnie tych najmłodszych” – powiedziała Yoka Brandt, Zastępca Dyrektora Generalnego UNICEF.

Aby dowiedzieć się więcej o fundacji, odwiedź jej stronę internetową http://novakdjokovicfoundation.org/ .

Kolekcja zegarków Fundacji Lorus Novak Djokovic. Jeśli chcesz dokonać zakupu on-line, kliknij tutaj:

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *