Momentum to wyjątkowa linia w świecie zegarków EDIFICE. Nazwę zaczerpnęła z angielskiego wyrazu oznaczającego pęd.  Jest projektowana z myślą o młodych, aktywnych mężczyznach, którzy lubią szybkie tempo życia pełne wyzwań i samorealizacji. W tym sezonie EDIFICE ma przyjemność zaprezentować nową odsłonę linii Momentum – ERA-110D. Jak na markę stworzoną dla prawdziwego fana motoryzacji przystało, w kampanii promującej nowości zobaczymy ambasadora EDIFICE, dziennikarza motoryzacyjnego Adama Kornackiego.

Wygoda połączona ze stylem zwana sportową elegancją to dominująca cecha ERA-110D. Tym razem Adam Kornacki zamienił szykowny garnitur na nieco luźniejszy strój, w którym prezentuje się jak zwykle nienagannie. Na klimatycznych zdjęciach nie mogło zabraknąć także samochodu – w końcu świat motoryzacji połączył dziennikarza z marką EDIFICE.

Sama linia Momentum doskonale wpisuje się w wizerunek Adama Kornackiego. Mistrz Polski w wyścigach samochodowych z 2009 roku uwielbia aktywne, szybkie tempo życia – 24/7 dni w tygodniu, maksymalnie czerpiąc z każdej upływającej minuty. Dla takich mężczyzn został zaprojektowany nowy EDIFICE. Bez względu na sytuację czy okoliczności, ERA-110D będzie praktycznym towarzyszem każdego dnia.

Model, który wybrał Adam Kornacki został w całości wykonany ze stali szlachetnej. Dzięki specjalnej technice zmatowienia osiągnięto wyważoną  i stonowaną kolorystykę. Za sprawa dużych, jasnych indeksów kontrastujących z ciemnym tłem tarcza jest przejrzysta i czytelna. Wśród funkcji znajdziemy timer, 3 alarmy oraz datownik. Wszystkie dane wyświetlają się na cyfrowych tarczkach co doskonale uzupełnia design zegarka. ERA-110D posiada również wodoszczelność na poziomie 100m – to standard w całej palecie marki EDIFICE. Świetną jakość dopełnia żywotność baterii – przez 10 lat  nie trzeba martwić się o jej wymianę. I mogłoby się wydawać, że zegarek w takim stylu i z takim wyposażeniem to nie najmniejszy wydatek. Jednak atrakcyjność cenowa to kolejna nieodłączna cecha linii Momentum. Dzięki niej każdy młody i dynamiczny mężczyzna bez większych przeszkód będzie mógł rozpocząć przygodę z bogatą ofertą doskonałej japońskiej marki.

 

Model ERA-110 można zakupić w sklepie:

https://www.alletime.pl/ERA-110

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *